O nás

Ukrajinci, pracovníci, dělníci, zedníci, brigádníci, úklid...

Nabízíme vám pomocnou ruku, zajistíme vám pracovníky pro jakoukoliv výrobu, stavbu či služby. Specializujeme se na pomocné dělníky, pracovníky do zemědělství a lesnictví, stavební a strojírenské profese, pracovníky do skladů, balíren, úklidu a bezpečnostních agentur. Námi dodaní pracovníci jsou většinou cizinci, převážně z Ukrajiny, jsou připraveni tvrdě a poctivě pracovat, vítají každou práci navíc, každou přesčasovou hodinu. S námi vaše podnikání nesvazuje Zákoník práce. Jsme připraveni zajistit i jen jediného pracovníka, například zedníka pro úpravy rodinného domku.

Pracovníky vám můžeme pomoci zajistit několika způsoby, dodavatelsky - outsourcing, náborem nebo výběrovým řízením. U dodavatelského systému, jsou pracovníci naši zaměstnanci a práce je fakturována. Nábor vám můžeme zajistit mezi cizinci žijícími v Čechách nebo na Ukrajině - pracovníci jsou pak vašimi zaměstnanci. V případě výběrového řízení oslovujeme firmy zaměstnávající nejen Ukrajince, ale i občany jiných států.

Kontaktujte nás

Pracovní síla.eu

Jaurisova 515/4

Praha

E: peter@pracovnisila.cz

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a sedm 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).